Adapter 5w1 Baseus WKWG020013 Hub USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD
Actuellement indisponible
Aller à la description du produit
Prévenez-moi lorsque le produit est disponible
Nous vous enverrons une notification de disponibilité à l’adresse e-mail ci-dessous
Mais nous en avons des similaires qui pourraient vous intéresser
liste de souhaits
Marque du produit :
Code du producteur:
WKWG020013
EAN:
mała kompaktowa obudowa ze stopu aluminium
obsługa zasilania USB-C PD do 100W
port HDMI 4K 30Hz
3 x USB 3.0 - prędkości do 5Gbps
Voir la description complète du produit
liste de souhaits
Actuellement indisponible
icon
Vous pourriez aussi aimer
>
Adapter 5w1 USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD
Baseus WKWG020013
  • port HDMI 4K 30Hz
Użyj huba Baseus, aby błyskawicznie przesyłać pliki (500MB/s), szybko ładować urządzenia (PD 100W) lub wyświetlać pliki na większym ekranie w doskonałej jakości (4K@30Hz). Akcesorium zostało wyposażone w aż 5 portów, dzięki czemu już nie musisz przejmować się brakiem odpowiednich wejść w telefonie, laptopie, itp. Dodatkowo wskaźnik LED poinformuje Cię o statusie urządzenia.
Szereg dostępnych portów
Adapter został wyposażony w 5 portów, dla większej swobody użytkowania. Za pomocą portu USB-C możesz błyskawicznie odnowić energię urządzenia dzięki PD 100W. Do adaptera możesz również podłączyć kabel HDMI, a trzy porty USB 3.0 umożliwiają transmisję danych (500MB/s) i ładowanie 5V/1.5A.
Szybkie ładowanie i transmisja danych
Wykorzystaj adapter Baseus, aby naładować Twojego MacBooka. Urządzenie pozwoli Ci błyskawicznie odnowić energię laptopa dzięki protokołowi szybkiego ładowania PD 100W. Oprócz tego, korzystając z portów USB 3.0 możesz przesłać takie pliki jak zdjęcia z prędkością nawet 500MB/s.
Wyświetlaj obraz w wysokiej jakości
Adapter sprawdzi się również na wszelkiego rodzaju konferencjach, spotkaniach biznesowych, itp. Za pomocą kabla HDMI podłączysz adapter do projektora, telewizora, monitora i innych większych ekranów. Wyświetlany obraz w jakości 4K@30Hz będzie wyraźny i czytelny dla wszystkich.
Specyfikacja
  • Producent: Baseus
  • Model: WKWG020013
  • Materiał: Stop aluminium
  • Metoda wykończenia: Piaskowanie i anodowanie
  • Wejście: USB-C
  • Port USB-C PD:  5V, 9V, 14,5V, 20V / 5A (100W max)
  • HDMI 4K HD: Obsługuje wyświetlacz 4K@30 Hz
  • USB 3.0: Obsługuje 5 GB/s (Maks.), wsteczna kompatybilność z USB 2.0
  • Obsługiwane systemy: Google Chrome OS, Apple OS, Windows XP/Vista/7/8/10, Linux
  • Natężenie w trybie czuwania: Do 400 mA